UNUTURSANIZ BAŞINIZ BELADA: YILDÖNÜMÜ HEDİYELERİ

İster evlilik, ister tanışma yıldönümü olsun, bir çok çiftin en özel anlarıdır yıldönümleri. Dünya ile birlikte güneşin etrafında tam bir tur atmışlardır ve bunu güzel bir yemek, evde romantik bir gece ya da sahil kenarında baş başa bir gün geçirerek kutlamak isterler. Kutlamaların en özel parçalarıysa yıldönümü hediyeleridir. Peki siz yıldönümünüzde hayat arkadaşınıza nasıl bir hediye almayı düşünüyorsunuz? Eğer hala karar veremediyseniz yazımıza göz atmanızda fayda var.

Tanışma Yıldönünümü Hediyeleri:

Sevgilinizin ya da eşinizin hayatınıza girdiği ilk anı  hatırlamak, birbirinizin hayatınız için nasıl anlamlar ifade ettiğinizi yeniden gözden geçirmek için çok güzel bir bahanedir tanışma yıldönümleri. Diğer yarınız ömür boyu hatırlayacağı bir hediyeyi de hak eder doğrusu. Tanışma yıldönümü olduğu için çok abartılı ve pahalı hediyelerden ziyade manevi değeri de olabilecek hediyeler almanızı tavsiye ederiz. Güzeller güzeli eşinize ya da sevgilinize “sana senden daha güzel bir hediye bulamadım..” diyerek Biggdesign Aşk El Aynası hediye edebilirsiniz.

Soğuk kış günlerinde elleri üşümesin diye HOT PACK Kalp Şeklinde Çıtçıtlı El Isıtıcısı alabilirsiniz böylece yüreğinizin sıcaklığını her daim ellerinde hissedecektir. Her zaman şık olmayı seven yakışıklı beyefendilere kol düğmelerini saklayabilmeleri için GIORGIO Kol Düğmesi ( Mücevher ) Kutusu alabilir, her sabah hazırlanırken sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

 

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri:

Hayatınızın geri kalan kısmını beraber geçirmeye karar verdiğiniz ve bunu ilan etiğiniz günün yıldönümü en büyülü günlerden biridir. Birbirinize olan sözlerinizi tekrarlamak, sevginizi pekiştirmek ve hayatınıza renk katmak için de oldukça iyi bir fırsattır. Bu özel günde eşinize vereceğiniz hediyeler hem onu mutlu edecek, hem de bir ömür saklanacak niteliktedir. Eşinize şimdiye kadar yaşadıklarınızı not ettiğiniz ve bundan sonra hayatınızın özel anlarını da not edebileceğiniz romantik bir hediye olarak OUR LIFE STORY Bizim Hikayemiz Çiftler İçin Hayat Boyu Günlük alabilirsiniz.

 

Eğer çevresi geniş bir eşiniz varsa ve işi gereği bir çok kişiyle tanışması ve bolca kartvizit taşıması gerekiyorsa Troika THIS BELONGS TO ME Kartvizitlik alabilir onu küçük çaplı iletişim krizlerinden kurtarabilirsiniz. Bilgisayar ve tabletten başını kaldıramayacak kadar yoğun olan eşler içinse GIORGIO Tablet PC Standı alarak ellerini kollarını rahatça kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Unutmayın hediyelerin fiyatlarından ziyade, manevi değerleri önemlidir. Sevgilinizi veya eşinizi bu özel günlerde mutlu etmek için, birbirinizi şımartmak için daha iyi bir bahane bulamazsınız.