Sıkıcı Doğum Günü Hediyelerini Unutun

Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, iş çevrenize doğum günlerinde kitap, fotoğraf çerçevesi, biblo, parfüm gibi standart hediyelerden uzak, farklı ve eğlenceli hediyeler vermek istemez misiniz? Karşınızdaki kişiyi şaşırtacak, eğlendirecek, mutlu edecek ilginç hediyelerle siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Sıradan hediyelerden farklı olarak, karşınızdaki kişiyi merkeze alan ve onun kişiliğinin altını çizen tatlı bir hediye ile karşınızdaki kişiyi çok özel hissettirebilirsiniz.  Doğum günü gibi özel bir günde, sevdiklerinize özel hissettirmenin eğlenceli yollarını keşfedip, farklı doğum günü hediyeleri ile onu güldürmenin ve standartların dışına çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kişisel ve Bir O Kadar Eğlenceli

Doğum günleri aslında karşınızdaki kişiye onu ne kadar sevdiğinizi göstermenin yanında, onu ne kadar tanıdığınızı gösterebileceğiniz fırsatlar yaratır. Siz de karşınızdaki kişiyi yakından tanıdığınızı hissettirerek onu mutlu etmek için onun mesleğine ya da hobilerine gönderme yapan kullanışlı hediyeler tercih edebilirsiniz. Fotoğrafçı ya da fotoğraf çekmekten hoşlanan arkadaşınıza objektif görünümlü bardaklar, hayvan besleyen ya da hayvan sevgisi ön planda olan sevdiklerinize hayvan figürleri içeren bir takı standı alabilirsiniz. Klaket şeklindeki bir resim çerçevesi içine yerleştirilmiş bir fotoğraf, sinemasever arkadaşlarınız için eğlenceli bir tercih olabilir. Dünyayı gezme hayali bulunan bir arkadaşınıza alacağınız havada asılı manyetik dünya küresi onun hayallerinizi bildiğinizi ve desteklediğinizi ona hissettirebilir. Düşünsene bir denizciyi cebine sığabilecek boyutlardaki ve gerçekten çalışan bir deniz dürbünü ne kadar mutlu edebilir! Doğum günü hediyeleri kişiselleştikçe anlamlı olacağından, hediyeniz sadece eğlenceli ve kullanışlı değil aynı zamanda kişisel olduğunda standartların dışına çıkacak ve karşınızdaki kişiyi daha da mutlu edecektir.

İroni İçeren Hediyelerle Şaşırtın

En güzel doğum günü hediyesi, karşınızdaki kişiyi tanıdığınızı ve onu önemsediğinizi gösterecek özellikler içeren hediyelerdir. Bu nedenle yakınlarınızı mutlu ederken onları eğlendirmek için gönderme içeren hediyeler de alabilirsiniz. Onların kendilerinde en çok eleştirdikleri konuları, sizin en çok sevdiğiniz özelliklerle beraber ele aldığınızda karşınıza bir çok güzel hediye fikri çıkacaktır. Örneğin tüm parasını kitaplara yatırdığını söyleyerek kendini eleştiren arkadaşınıza alacağınız kitap şeklindeki kumbara ile bu eylemi kelimenin tam anlamıyla gerçekleştirebileceğini söyleyebilirsiniz. Kararsızlığından yakınan sevdikleriniz için de karar zarları güzel bir seçenek olabilir. Futbola düşkünlüğü ile bilenen bir arkadaşınıza hemen hemen her yerde futbol oynanmasına izin veren masaüstü futbol oyunuyla atıfta bulunabilirsiniz. Sakarlığıyla ön plana çıkan bir sevdiğinize asla ıslanmayacak su geçirmez bir defter hediye ederek, onu mutlu edebilirsiniz. Bu hediyelerin hepsine Qtoo tasarım ürünleri sitesinden ulaşabilirsiniz.