Hediyelerde Saklı Anlamlar

Hediye seçerken zorlanıyor, karar veremiyor musunuz? Ya da yeterince dakik olmadığınız için hediye seçimleriniz hep son ana mı kalıyor? Tüm bunları artık dert etmenize gerek yok çünkü Qtoo birbirinden farklı birçok hediye önerisini tek tıkla kapınıza ulaştırıyor. Saatlerce hediye arayarak yorgun düşmek yerine kahvenizi alarak ekran karşısında kolayca hediyenizi seçebilirsiniz ve tek tıkla adrese postalayabilirsiniz. Yılbaşı, doğum, anneler ve baba günü her güne özel hediyelik eşya önerileri bulabileceğiniz Qtoo’da sevdiklerinizi mutlu edebilir, sizi yüzlerinde tatlı birer tebessümle anımsamalarını sağlayabilirsiniz.

Önemli Olan Bir gün Değil Hergün Hatırlamak

“Aklıma bir fikir gelmiyor ne yapsam?” diye düşünüyorsanız herhangi bir kategoriye tıklayın ve aramaya başlayın. Masaüstü beton saksı kalemlik, çiçekleri ve kalemleri seven bir arkadaşınız için mükemmel bir hediye olabileceği gibi anneler gününde annenizi de sevindirecek bir hediye olabilir. Telefonların yaygınlaşmasıyla ortadan yok olan masaüstü saatler ise zamana önem veren ve her anını dolu dolu yaşayan bir yakınınız için mükemmel bir seçim olabilir.

Önemli olan hediyeyi vereceğiniz kişinin zevklerini ve beğenilerini iyi analiz etmek. Qtoo bunu da sizin yerinize hallederek herkes tarafından sevilip kullanılabilecek işlevsel ve multifonksiyonel ürünlere ulaşmanızı sağlıyor. Bir hediye verip aldığınızda sıklıkla duyduğunuz ya da söylediğiniz “Düşünmen yeter” sözü Qtoo’nun akılcı ve ince espri dolu ürünleriyle gerçekten düşünmeye ve hediyenin işlevsel mizahı hakkında sorgulamaya yöneltiyor.

Güle Güle Kullanın

Durmadan şakalar yapmayı seven aranızda özel bir dil konuştuğunuz okul arkadaşınızı ise birbirinden değişik ve karmaşık özelliklere sahip ilginç hediyelerle yeni yılda mutlu edebilirsiniz.  Ezilmiş adam bardak altlığı ya da puantiyeli ördek banyo setiyle evinde her gördüğünde sizi hatırlamasını sağlayacak esprili ve sevimli bir armağan sunabilirsiniz. İşlevselliği ve şıklığı bir araya getiren hediyeler ile farkınızı ortaya koyun ve unutulmaz izler bırakın. “Önemli olan hatırlamaktır” sözünden ilham alarak hediyeyi vereceğiniz kişiyi daha çok tanımaya ve birlikte vakit geçirmeye çalışın.

Kafanızda fikir oluşması açısında da iyi bir kaynak olan Qtoo bir hediyeden beklentilerinizi değiştirmenizi sağlıyor. Yenilikçi ve fonksiyonel hediyelik eşya anlayışıyla “hediyeler kullanıldıkça anlam kazanır” sözünü birleştirerek eşyalara daha derin anlamlar yüklemenizi sağlıyor. Yengeç şeklinde fonksiyonlu bir ev aleti ya da boks eldivenli bir tükenmez kalem her yaştan insanın ilgisini çekerek gülümseteceği gibi aynı zamanda insanlara kullanışlı ve gerçekten işe yarayan bir şey hediye ederek bunları kullandıkça sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.