Anıları Canlandıran Ofis Hediyeleri

Sevdiklerinize ve çalışma arkadaşlarınıza hoş sürprizler yaparak onları mutlu edebilir ve yeni işlerindeki ilk günlerinde onlara güzel birer anı bırakabilirsiniz. Hediye seçimi çoğu kişi için saatler süren uğraştırıcı bir araştırma gerektirir. Qtoo’nun zengin ürün yelpazesinden faydalanarak siz de aradığınız hediyeyi kolayca bulabilirsiniz. Modern yaşamda çalışma saatleri ve temposu arttıkça ofiste geçirilen süre boyunca ihtiyaç duyulanlar listesi de bir o kadar artmıştır. İş arkadaşlarınıza destek olmak ve onların yüzünde tebessüm bırakmak mı istiyorsunuz? O zaman Qtoo’da yer alan birbirinden fonksiyonel ve şık ofis hediyeleri sizleri bekliyor.

Çocukluk Anılarını Fonksiyonellikle Birleştirin

Bir ofisin olmazsa olmazı kırtasiye malzemeleri çocukluktan itibaren herkesin ilgisini çekmiştir. Çocukluk anılarınızı hatırlatan sevimli, kokulu silgilerin yanı sıra rengarenk kalem ve kalemlikler hangi yaşta olursanız olun mutlu eden ve huzur veren hediyelerdir. Örneğin Qtoo’da kolayca bulabileceğiniz şık ve sade bir tasarıma sahip bir kalemlik, kokulu süt kutusu silgiler, dev klipsli ataçlar, esprili kitap ayraçları ve bambu, multifonksiyonel tükenmez kalemlerle kombinlenerek çok amaçlı ve eğlenceli bir set haline getirilebilir.

Böylece hem karşınızdakini şaşırtarak çocukluk anılarını canlandırır hem de ofiste faydalanabileceği kullanışlı bir hediye vermiş olursunuz. Günlük ve haftalık sticker planlayıcılar, defterler ve portfolyolar da iyi birer ofis hediyesi olabilir. Arkadaşınız bu sayede, buluşma ve organizasyonlarını kayıt altında tutabilir ve daha düzenli ve organize bir ofis günlüğüne sahip olabilir. Qtoo sayesinde silikondan sert kapaklıya, kalem, hesap makinesi, klasör gibi dahili eklentileriyle birbirinden farklı, çok amaçlı defter ve portfolyolara kolayca ulaşabilirsiniz.

Akılcı ve Minimal Tasarımlarla Şaşırtın

Simetrik ve daha rasyonel ürünlerden hoşlanan kişiler için ise, kinetik orbital dönen küreler, hipnotize eden denge topları ve rengarenk daireler çizen manyetik küreler keyifli ve yoğun çalışma temposundan bunaldığında kısa süreliğine zihnini rahatlatmasını sağlayacak ofis hediyeleri olabilir. Bu arkadaşlarınız muhtemelen 90’ların meşhur zeka küplerini de seviyor olduklarından onları heyecanlandırarak geçmişi anımsatabilirsiniz.

Bununla beraber dakikliğe önem veren ve çok yoğun tempoda çalışan iş arkadaşlarınız için Qtoo’nun pratik ve minimal tasarımlara sahip, çok yönlü ofis saatlerinden birini seçebilirsiniz. Takvim ve zamanlayıcı gibi ek özelliklerinden faydalanarak hem zamanı daha iyi kullanmasına hem de toplantılarını dijital olarak kayıt altına almasına yardımcı olabilirsiniz.  Bu tarz dikkat çekici, akılcı aksesuarlar çalışma masalarını kişiselleştirmektedir. Şık, ilgi çekici, şaşırtan tasarımlarıyla birden fazla özelliğe sahip mizah dolu, çok amaçlı ürünler ofis ortamına farklı bir hava katarak sıcak bir ortam yaratır. Birbirinden dikkat çekici ve daha önce hiç görmediğiniz ürünlere sahip olarak siz de sevdiklerinize küçük sürprizler yapmak istiyorsanız bir an önce Qtoo internet sitesine uğrayarak zengin hediye çeşitlerini keşfet çıkın.